Тур Ed Sheeran зробить його мільярдером

05.26.2019     /     Автор новини: Oksana

Тур Ed Sheeran зробить його мільярдером
© Instagram / Ed Sheeran
Ed Sheeran вже потрапив в список рекордсменів із заробляння грошей за один рік. І Ed Sheeran прагне до більшого успіху.

Ed Sheeran планує встигнути стати мільярдером до свого 30 річчя.

І схоже у нього є всі шанси. Щотижня на банківський рахунок Ed Sheeran зараховуються мільйони, завдяки успіху туру Divide. За повідомленнями на цьому турі Ed Sheeran вже заробив близько 500 мільйонів фунтів стерлінгів.

Очікується, що Ед запрацює більше 100 мільйонів фунтів стерлінгів протягом наступних трьох місяців туру. В результаті Ed Sheeran перевершить рекорд U2 в розмірі 579,35 мільйонів фунтів стерлінгів, зроблений під час їх шоу 2009-11 років.

Наполегливість веде тебе туди, куди ти хочеш. Мій тато завжди говорив: «Нічого не вирішувалося, нічого не получалось-, розповідає Ed Sheeran.

Це ніколи не було: це або працює, або ні, ви не зупинитеся, поки це не спрацює. Я застосував це до відео Thinking Out Loud, репетируючи п'ять годин на день, розмірковуючи: Чому, чорт візьми, я вчуся танцювати? Я роблю музику, хтось інший може танцювати. Але я вирішив зробити це, і я зробив це. Якщо ви відчуваєте, що повинні щось зробити, але це ризик, просто зробіть це. Якщо це позитивно, очевидно. Не роби нічого поганого! - продовжує Ed Sheeran.

Хто б міг подумати, що колись Ed Sheeran виявився тимчасово бездомним, зізнавшись, що буде спати на метро або на диванах друзів.

«У мене не було місця для життя протягом більшої частини 2008 року і всього 2009 і 2010 років, але якимось чином я змусив це працювати. Я знав, де можна знайти ліжко в певний час ночі, і я знав, кому я можу подзвонити в будь-який час, щоб отримати підлогу для сну. Спілкування допомогло. Пияцтво допомогло. Я витратив тиждень на сон в поїздах Circle Line. Я виходив і грав на концерті, чекав до 5 ранку, коли відкрився андеграунд, спав на Круговий лінії до 12, йшов на сеанс - і потім повторював, - поділився своїми спогадами Ed Sheeran.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП