У Лондоні Ед Ширан презентує бар і ресторан

03.9.2019     /     Автор новини: Dima

У Лондоні Ед Ширан презентує бар і ресторан
© Instagram / Ed Sheeran
У минулому році дует придбав іспанський ресторан Galicia на лондонській Портобелло-роуд за імовірно 1,5 мільйона фунтів стерлінгів. Розташована за адресою 323, недалеко від перехрестя з Chesterton Road, Galicia була заснована Хосе Ньєто Альборесом і Едуардо Лаге Порту в 1999 році. Вона закрила свої двері в квітні 2018 року.

Джерело повідомило, що Ширан і Кемп сподіваються, що бар буде готовий до кінця наступного місяця.

«Будівельники старанно працюють над будівництвом об'єкта, тому він буде готовий до кінця квітня.

«Ім'я в повітрі, оскільки місцевим жителям сподобалася Галісія, але Ед прагне поставити свою власну печатку на ньому».

Подробиці про їжу та напої, які будуть пропонуватися в барі, ще не опубліковані, а звіти не були офіційно підтверджені Ширане. Незважаючи на те, що раніше він не ставив своє ім'я в публічному барі, в 2017 році співак дійсно повідомив, що він побудував секретний тунель для приватного пабу під своїм будинком в Північному Лондоні.

В інтерв'ю Apple Zane Lowe з Apple Music Ширан сказав: «Я побудував паб. Наприклад, раніше у мене був бар, бар, де можна було наливати пиво, але тепер це схоже на вибір пива, що більш ніж круто ». Він також розповів, що купив віллу в Умбрії виключно тому, що там був виноградник.

У минулому році після виступу на стадіоні «Князівство в Кардіффі» в рамках свого світового турне «Розділяй» Ширан був помічений в ресторані Park House Restaurant and Wine Bar разом з колегою по роботі Лайонелом Річі. Пара пила всю ніч безперервно, набираючи величезний винний рахунок, який включав в себе пляшку Penfolds Grange 1997 року вартістю 750 фунтів стерлінгів.

Share It FIRST: