Emilia Clarke засмучена тим що в її житті більше немає драконів

06.5.2019     /     Автор новини: Oksana

Emilia Clarke засмучена тим що в її житті більше немає драконів
© Instagram / Emilia Clarke
Emilia Clarke грала непереможну Дейенеріс Таргаріен, дуже засмутилася тим, що їй довелося залишити драконів позаду і тим, що вона не взяла ніяких сувенірів зі знімального майданчика на пам'ять.

Я нічого не взяла, і я глибоко жалкую про це, і я дуже роздратована, і я дуже сподіваюся, що шоураннер дадуть мені драконівське яйце, - сказала Emilia Clarke.

І тим не менше Emilia Clarke вдячна за можливість зіграти такого сильного персонажа.

Я завжди кажу, що Daenerys буквально врятувала моє життя, тому що це ставить вас в глухий кут, коли у вас черепно-мозкова травма, - сказала Emilia Clarke. Відвідуючи в її туфлях, я просто вкладаю набагато більше в кожен сезон, тому що це дійсно було життя або смерть. Я відчувала себе так сильно, що вона врятувала мене, що я ніби нічого не могла бачити, - продовжила Emilia Clarke. Я могла бачити тільки її, я могла бачити тільки шоу. Це була моя єдина мета, яка дозволяла мені не думати ні про що більше страшному, ніж просто виходити на знімальний майданчик.

Emilia Clarke поділилася тим, що їй знадобився час, щоб пристосуватися до звичайного життя без драконів після завершення фільму.

Share It FIRST: