eminem

Eminem відзначає 11 років свободи від наркотиків

04.20.2019     /     Автор новини: Oksana

Eminem  відзначає 11 років свободи від наркотиків
© Instagram / Eminem
 Eminem почав лікування в грудні 2007 року, після передозування наркотиків, яка мало не призвела його до смерті. Eminem був екстрено доставлений в лікарню.

Цей випадок допоміг Eminem відмовитися від ліків, що відпускаються за рецептом 11 років тому.

«11 років», - написав Eminem в Твітері. «Все ще не боюсь».

У боротьбі з наркозалежністю Eminem допоміг щоденний біг. Були дні, коли Eminem бігав до 17 миль в день.

«Вживання вікодіна і валіум, яке я брав протягом багатьох років, залишили дірку в шлунку, тому, щоб уникнути болю в животі, я постійно їв - і їв погано», - пояснив він. «У мене є мозок наркомана, і коли він почав працювати, я думаю, що я трохи захопився. Я став хом'яком. Сімнадцять миль в день на біговій доріжці. Я прокидався вранці, і перед тим, як піти в студію, я пробігав вісім з половиною миль за годину. Потім я приходив додому і бігав ще вісім з половиною "

«Думаю, я досить нав'язливо працюю», - сказав він. «Я відчуваю, що якщо я відійду від цього занадто надовго, якщо у мене буде божевільна тиждень і я зроблю п'ятиденний перерву, це буде все одно що почати все спочатку. Боюся, що якщо це піде далі, я можу втратити мотивацію. "

«Як тільки ви опинитеся в місці, де ви домоглися прогресу, і у вас є час, витрачений на це, ви не хочете кидати і кидати те, що почали».

Share It FIRST:  Eminem