Emma Watson на незвичайному портреті

04.22.2019     /     Автор новини: Sofia

Emma Watson на незвичайному портреті
© Instagram / Emma Watson
Красива актриса Emma Watson стала іконою в кіноіндустрії. Спочатку ця красива дівчина була відома своєю неймовірною роботою в успішній сазі «Гаррі Поттер», де вона зіграла з Деніелом Редкліффом.

З часу своєї появи на цих фільмах Emma Watson не перестала збирати успіхи і кінопроекти. Навіть цієї прекрасної актрисі вдалося зайняти місце в соціальних мережах, ставши однією з найпопулярніших.

Разом з її ізвестностностью, прийшли і мільйони послідовників, серед яких виділяються не тільки її прихильники, а й знаменитості в усіх областях, а також художник, який присвятив цікавий і гарний портрет актриси.

Детальна робота художника і подруги Emma Watson була вражаючою, і молода актриса не сумнівалася ні секунди, щоб поділитися нею зі своїми більш ніж 50 мільйонами послідовників. І те, що портрет, зроблений тим, кого вона називає Париж, просто вражає.

Цей красивий портрет, мабуть, був зроблений маслом, що надає вантажу і особливість, хоча реалізм цього не забув справити враження на тих, хто зміг це оцінити.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):