Emma Watson вражає всіх своїм зовнішнім виглядом

05.1.2019     /     Автор новини: Sofia

Emma Watson вражає всіх своїм зовнішнім виглядом
© Instagram / Emma Watson
Emma Watson, яка за чутками, зустрічалася раніше з принцом Гаррі, показує елегантну постать в канарково-жовтому светрі і укорочених брюках. У такому вбранні вона відвідала обід з подругою. А тим часом її недавній хлопець почав зустрічатися з новою пасією.

Emma Watson- одна з найбільш затребуваних актрис Голлівуду, що прославилася у франшизі «Гаррі Поттер», як дитяча зірка. Її улюбленим чоловіком, за чутками, був навіть принц Гаррі, з яким вона потім розлучилася.

Пам'ятайте наш невелика розмова про те, що не можна вірити всьому, що пишуть? І ще. Необов'язково виходити заміж за принца, щоб стати принцесою, - такий твіт з'явився в її мікроблозі потім.

І Emma Watson насолоджувалася перервою в своєму напруженому графіку, вийшла на ланч з подругою в Прімроуз-Хілл в п'ятницю. Emma Watson наділу канарковий жовтий светр в парі з укороченими сіро-сірими брюками для своєї невимушеній обідньої зустрічі.

Emma Watson наділу темно-сині броги і взяла шкіряну сумочку. Демонструючи своє сяюче обличчя, зірка Emma Watson вийшла без макіяжу, а її локони були гладкими і прямими. У гарному настрої, з посмішкою, зірка гуляла з подругою.

Тим часом, її колишній коханий чоловік, з яким за чутками вона недавно розлучилася через свого переїзду - Брендан Уоллес був недавно помічений на побаченні в Лос-Анджелесі з актрисою Олександрою Даддаріо. Пара тусувалася разом на вихідних у районі Венеції. Як на це зреагувала Emma Watson не відомо.

Share It FIRST: