Emma Watson підтримує феміністок

05.13.2019     /     Автор новини: Oksana

Emma Watson підтримує феміністок
© Instagram / Emma Watson
Emma Watson крім успішної кінокар'єри, встигає займатися активним соціальним життям, виступаючи за права жінок у всьому світі. Актриса стала доповідачем на Консультативну раду з питань гендерної рівності «Великої сімки».

У своїй заяві Emma Watson сказала, що країни Великої сімки зобов'язані профінансувати проекти з гендерної рівності.

На засіданні в Парижі Emma Watson з'явилася в брючному костюмі Teatum Jones. На спині жакета була вишита цитата афроамериканської письменниці і режисера Тоні Кейд Бамбаре: «Роль художника - зробити революцію незворотною».

«Ми виступаємо за те, щоб G7 взяла на себе конкретні зобов'язання щодо фінансування феміністських рухів по всьому світу. Фінансові зобов'язання важливі - без них неможливо реалізувати закони про гендерну рівність і зробити їх реальністю в світі. Я щиро сподіваюся, що ми зможемо реалізувати їх », - сказала Emma Watson.

«Ми закликаємо лідерів Великої сімки бути такими ж сміливими, якими доводиться бути жінкам і дівчатам кожен день. Ми очікуємо, що держави Великої сімки візьмуть, здійснять і профінансують самі амбітні законодавчі проекти по боротьбі з гендерним насильством, щоб створити справедливий, безпечний і гідний світ для своїх виборців », - заявила Уотсон.

У лютому Emma Watson зустрілася з Бріжит Макрон. Британка розповіла першої леді Франції про складнощі феміністок.

Emma Watson є однією з найбільш затребуваних і впливових актрис сучасності за версією Time. Уотсон пройшла непростий шлях від чарівниці Герміони до яскравої представниці феміністського руху.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):