Emma Watson виступила проти нового закону про аборти

05.23.2019     /     Автор новини: Oksana

Emma Watson виступила проти нового закону про аборти
© Instagram / Emma Watson
Знаменитості з усього світу використовували свої соціальні мережі, щоб об'єднатися проти рішення про заборону абортів.

Закон Алабами, який був підписаний в середу, забороняє аборти після шести тижнів вагітності - задовго до того, як більшість жінок дізнаються про неї.

Згідно з цим законом, лікарям загрожує 10 років в'язниці за спробу переривання вагітності і до 99 років за проведення процедури.

В знак протесту все більше число знаменитостей висловлюється в соціальних мережах.

Emma Watson була однією з перших, хто викликав негативну реакцію знаменитостей. У своєму Інстаграмм Emma Watson попросила своїх передплатників показати свою підтримку благодійним організаціям, включаючи «Плановане батьківство», «Допомога жінкам» і «Вибір всіх чотирьох».

Emma Watson є послом доброї волі в ООН. У своєму пості в Instagram Emma Watson підкреслила, що новий законопроект знаменує собою четвертий закон про «серцебитті», прийнятий в Сполучених Штатах в минулому році.

Завжди знайдуться люди, які не можуть подорожувати через домашнього насильства, імміграційного статусу та інвалідності. Люди, що живуть в Північній Ірландії і США, заслуговують гідності доступу до безпечного, законному і місцевим репродуктивного здоров'я будинку.Це закони не завадять жінкам і вагітним жінкам зробити аборт або прийняти краще рішення для свого тіла і сім'ї, це просто означатиме, що вони змушені робити це небезпечно і зі стигмою », - уклала Emma Watson.

Share It FIRST: