Freddie Mercury історія його дружини

05.2.2019     /     Автор новини: Sofia

Freddie Mercury  історія його дружини
© Instagram / Freddie Mercury
Мері Остін була зіркою для Freddie Mercury. Її часто називають жінкою, яка викрала серце Freddie Mercury.

Вони були досить молоді, коли вперше зустрілися: Мері було всього 19, а Freddie Mercury було 24 роки. Freddie Mercury одного разу сказав про Остін: Всі мої коханці питали мене, чому вони не можуть замінити Мері, але це просто неможливо. Єдина моя подруга - це Мері, і я більше нікого не хочу. Для мене вона була моєю цивільною дружиною. Для мене це був шлюб.

Мері Остін так говорила про Freddie Mercury: Він був не схожий ні на одного, кого я зустрічав раніше ... Він був дуже впевнений в собі.

Їх роман, хоча і складний, зблизив їх. Протягом чотирьох років вони побралися. Остін говорила про заручини з Freddie Mercury: Він подарував мені велику коробку на Різдво. Всередині була інша коробка, потім інша, і так тривало. Це було схоже на одну з його грайливих ігор. Зрештою, я знайшла прекрасне нефритове кільце всередині останньої маленької коробки, - сказала Остін. Я подивився на це і втратила дар мови. Я пам'ятаю, як думала: Я не розумію, що відбувається. Це було зовсім не те, що я очікувала.

Тому я запитала його: На яку руку мені це надіти? І Freddie Mercury сказав: На безіменний палець лівої руки. А потім він сказав: Тому що ти вийдеш за мене? Я була потрясена.Я цього не очікувала. Я просто прошепотіла: Так.

Хоча вони ніколи не вступали в законний шлюб, Freddie Mercury і Остін залишилися хорошими друзями, коли Фредді Меркьюрі сказав Остін, що зустрічається з чоловіком.

Після цього Мері Остін переїхала в сусідню квартиру і залишилася невід'ємною частиною внутрішнього кола групи.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП