Друг Freddie Mercury Джон Дікон так і не зміг

05.11.2019     /     Автор новини: Oksana

Друг Freddie Mercury Джон Дікон так і не зміг
© Instagram / Freddie Mercury
повернутися в музичну індустрію

Практично відразу після смерті Freddie Mercury, Джон Дікон покинув групу Queen і впринципі музичну індустрію. Роджер Тейлор назвав його «крихким» і «соціопатом».

Через 28 років з дня смерті Freddie Mercury, Queen знову спливли у всіх новинах. Вийшов новий документальний фільм «Шоу має тривати: історія Queen і Адама Ламберта». В результаті почали новий тур.

Але серед учасників групи відсутня ще один музикант.
І це Джон Дікон. Ще в 1997 році Дікон покинув групу, через шість років після смерті Фредді. В цей час Queen завершувала роботу над демо і записами, які залишив після себе Freddie Mercury. На той момент залишилися музиканти розуміли, що група Queen завершує своє існування.

Незважаючи на це, Тейлор і Мей змогли тримати на слуху їх групу і навіть випустілм фільм, в якому розповіли про біль втрати Freddie Mercury. Але Джону Діку це далося з великими труднощами.

Тейлор каже: «Джон сказився і вирішив, що більше не може займатися музичним бізнесом. Це був дивний період. Дійсно, група закінчилася. Він повністю відійшов від будь-яких соціальних контактів. Я думаю, що він трохи крихкий, і він просто не хотів нічого знати про розмови з людьми в музичному бізнесі або чимось ще. Це досить справедливо; ми поважаємо це ".

«Ми не спілкуємося, але Джон насправді соціопат, і він дав своє благословення того, що Брайан і я могли б зробити з брендом - і ми зробили досить багато», додав Тейлор

Термін «соціопат» звучить досить різко. Дікон завжди був найспокійнішим учасником групи.

Здається, що всі друзі і колеги Дикона згодні з тим, що втрата Фредді означала, що тиск і боротьба музичної індустрії стали нестерпними.

Друг коледжу Роберт Ахва сказав: «Він страждав від депресії після смерті Фредді, і я не впевнений, що він коли-небудь виходив з цього».

Джекі Сміт керував фан-клубом Queen протягом 37 років і додав: «Джон здався після смерті Фредді. Він і Фредді були противниками, тому що Джон такий сором'язливий, і він був наймолодшим в групі. Фредді взяв його під своє крило і всі ці роки вони були дуже близькі. Фредді відволік увагу, і без Фредді я не думаю, що Джон міг би з цим зіткнутися ».

Схоже, Дікон знав тоді і тепер точно знає, що він робить. Спокійно і твердо він створив сім'ю в Путні, отримавши більше слави, багатства і досягнень, ніж багато хто міг собі уявити. Він просто живе своїм окремим життям.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП