Freddie Mercury з прекрасним почуттям гумору

05.19.2019     /     Автор новини: Oksana

Freddie Mercury з прекрасним почуттям гумору
© Instagram / Freddie Mercury
Нещодавно Адам Ламберт поділився тим, як він отримав дозвіл Фредді Меркьюрі на проект «Queen Adam Lambert».

Коли я вперше дізнався про Фредді Меркьюрі в свої 20 років, я був дійсно одержимий групою і дивився старі кадри з ним і його нарядами. Фредді дійсно хотів цього, і у нього явно було почуття гумору. Він ніби витягнув з себе все. Це було все смішно, і це було частиною чарівності. Він дозволяв людям відчувати почуття веселощів і табори, що, я думаю, є свого роду вмираючим мистецтвом, але Фредді був в курсі цього. Він був ввічливим, розумним і дотепним, що дуже надихнуло мене -, сказав Адам Ламберт.

Адам Ламберт не намагається повторити стиль Freddie Mercury. Це було б так смішно одягатися, як Freddie Mercury на сцені.

У певному сенсі, коли я почав працювати з Queen, дивлячись на Фредді і його історію стилю, це був свого роду вільний прохід. Там немає лінії, яка занадто далеко, і аудиторія отримує це. Фредді дає мені дозвіл взяти його там.

Крім того, я не збираюся стояти там і знімати сет з Queen в джинсах і футболці, це було б смішно і абсолютно не відповідало б їх духу - поділився Адам Ламберт.

Share It FIRST: