Freddie Mercury і яка реальна ціна слави

03.14.2019     /     Автор новини: Dima

Freddie Mercury і яка реальна ціна слави
© Instagram / Freddie Mercury
Музика 70-х і 80-х не може обговорюватися без згадки рок-групи Queen. Британська рок-група на чолі зі співаком Freddie Mercury захопила світ своїми оперними звуками і захоплюючими сценічними виступами.

Поза сценою, життя Freddie Mercury, перервана на СНІД, включала в себе розкішні вечірки, наркотики і нескінченну кількість шампанського.

Оскільки група ставала все більш і більш успішною, вечірки Freddie Mercury стали цікавити фанатів більше, ніж музика групи. Freddie Mercury був відомий тим, що влаштовував вечірки в його особняку, був п'яний і відвідував гей-клуби.

Він влаштовував легендарні вечірки з нагоди дня народження для себе, один рік навіть відправляючи своїх друзів на Ібіцу для танців фламенко і феєрверків.

24 листопада 1991 року Freddie Mercury помер від бронхіальної пневмонії, пов'язаної зі СНІДом, у віці 45 років. Він помер в своєму лондонському особняку. Напередодні Меркьюрі випустив заяву про свій діагноз.

На момент смерті Freddie Mercury накопичив цілий статок в 30 мільйонів доларів, що сьогодні складе 50-60 мільйонів доларів з урахуванням інфляції. Його активи включали нерухомість, твори мистецтва, ліцензійні платежі, права на каталоги та багато іншого.

Більшу частину свого стану він залишив своїй колишній нареченій Мері Остін. Зараз вона живе в особняку Freddie Mercury з 28 кімнатами. Він також залишив гроші своїм батькам, шеф-кухарю, водієві і своєму особистому помічникові.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП