Hailey Baldwin жорстко відповіла на уїдливий коментар

04.22.2019     /     Автор новини: Sofia

Hailey Baldwin жорстко відповіла на уїдливий коментар
© Instagram / Hailey Baldwin
Hailey Baldwin захистила себе після того, як коментатор написав, що вона не може оцінити дрібниці життя через велику кількість свого чоловіка.

Гроші не щастя. Зовсім. Ви можете бути найбагатшою людиною на планеті і бути нещасним. Несправедливо судити про обставини людей ззовні. Хіба мені не дозволено сидіти на сонці і насолоджуватися своїм днем, як звичайна людина ?, - відповіла Hailey Baldwin злісному коментатору.

Hailey Baldwin поділилася серією з трьох відеороликів в своїй історії в Instagram, пояснюючи, що вона була вдячна за можливість насолодитися обідом на сонці і докладає зусиль, щоб гідно оцінити дрібниці.

Витрачати час, щоб по-справжньому бути вдячним за найменші речі в житті, дуже важливо для твоєї душі, - написала вона. Ніколи не боляче нагадувати собі про подяки, навіть за найменші речі.

Сьогодні я вдячна за те, що сиджу на сонечку і обідаю ... може здатися, що це не найбільша річ, але я нагадую собі про те, як чудово це змушує мене посміхатися, - додала Hailey Baldwin. Дякую тобі, Боже, за маленькі речі ... Найменші речі в житті зроблять тебе щасливим, якщо ти дозволиш їм це.

Вдумливі роздуми були потім зібрані в пост в Instagram. Але незабаром послідовник залишив уїдливий коментар, що обрушився на Hailey Baldwin з приводу передбачуваного стану чоловіка Джастіна Бібера.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП