Hailey Baldwin знайшла смс від Селена Гомес в телефоні чоловіка

05.17.2019     /     Автор новини: Oksana

Hailey Baldwin знайшла смс від Селена Гомес в телефоні чоловіка
© Instagram / Hailey Baldwin
Відносини Джастіна Бібера і Hailey Baldwin довгий час не сходять з уст таблоїдів. З'явилася нова історія, яка може серйозно відбитися на їхньому шлюбі.

Як говорить джерело Hailey Baldwin знайшла смс в телефоні Джастіна від його колишньої подруги Селени Гомес. І Hailey Baldwin вибухнула, коли побачила це.

«Джастін постійно говорить про Селені, і Hailey Baldwin знаходиться в точці кипіння всього цього», - говорить джерело. «Але коли вона зловила Джастіна з повідомленнями Селени на його телефоні минулого тижня, Hailey Baldwin абсолютно втратила його і звернулася до Селені, щоб сказати їй триматися подалі від свого чоловіка!

У свою чергу Селена думає, що все це просто весело, тому що вона знає, що Джастін завжди буде любити її і що Хейлі тимчасове захоплення. Найгірше те, що Хейлі теж це знає, - додало джерело.

Прес-секретар Бібера заявив, що ця історія брехня. Крім того, сам Джастін сказав, що його шлюб з Хейлі не має нічого спільного з його попередніми відносинами з Селеною. Він заявив, що не одружився на Hailey Baldwin, щоб повернутися до своєї колишньої дівчини. Він одружився на Hailey Baldwin, тому що любить її.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):