Harry Styles змінив чоловічий стиль для червоної доріжки

05.7.2019     /     Автор новини: Oksana

Harry Styles змінив чоловічий стиль для червоної доріжки
© Instagram / Harry Styles
Harry Styles наймолодший співголова, виглядав біса ефектно на Met Galitan Metrole Art Art.

Цього року тема табору вимагала, щоб знаменитості дійсно показали їх вибір моди.

Справжнім переможцем доріжки став Harry Styles: ікона, яка не боїться якоїсь столичної моди.
Harry Styles був одягнений в міцний комбінезон з мереживними манжетами та рюшами з вирізом, плавно перетягнули в красиво зшиті штани, витончено звужуються на черевиках Gucci на підборах. Його руки, як завжди, були прикрашені колекцією його фірмових кілець, але на цей раз його нігті були пофарбовані в чорний колір. На його обличчі легке накладення щетини вусів і єдина звисає перлова сережка.

Коли його запитали про його одязі і про те, що значить для нього табір на червоному килимі, Harry Styles сказав: «Я маю на увазі, я думаю, що це задоволення і веселощі. Я думаю, що мода повинна бути веселою. І я думаю, що це вдалий час і для людей, які є тими, хто вони є ».

 Протягом останніх двох років своєї кар'єри Harry Styles виступав в квіткових костюмах Gucci, ботильонах YSL на підборах і іноді в оксамитовому ансамблі. За лаштунками, хоча його зовнішній вигляд більш стриманий, він не відмовляється від аксесуарів, вважаючи за краще капелюхи і всілякі прикраси. За словами його давнього стиліста Гаррі Ламберта, він бачить моду як форму самовираження і не вірить в підтримку гендерних норм моди.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):