Harry Styles нове обличчя чоловічої колекції GUCCI

05.22.2019     /     Автор новини: Oksana

Harry Styles нове обличчя чоловічої колекції GUCCI
© Instagram / Harry Styles
У Harry Styles і Алессандро Мікеле в Gucci є багато спільного. Обидва працювали над розширенням параметрів чоловічого одягу і не бояться експериментувати з елементами стилю. Це зробило їх партнерами в якості співголів для теми табору «Met Gala» цього року.

Harry Styles носив одяг бренду як на сцені, так і на червоній килимовій доріжці, зовсім недавно на Meta Gala 2019 року, де він моделював звичайну шовкову сорочку зі слонової кістки і чорні брюки з високою талією, величезний пурпурний краватку-метелика і чорні лаковані шкіряні чоботи .

У той час як в попередніх кампаніях Harry Styles створював пози в магазині мікросхем в північній частині Лондона і на римській віллі, в цій кампанії чоловіча модель одягу Gucci Pre-Fall 2019 представлена серед «казкового ландшафту скульптур і приладдя», включаючи різні стародавні бюсти і старовини - і кілька пухнастих і пернатих друзів. На цей раз він захоплений культової кіно- і іміджмейстером Хармоні Корін, яка також зняла супровідний фільм.

У кампанії, знятої Гармонією Корін, Гаррі, здається, знаходиться в занедбаному величному будинку і його старому саду, в оточенні стада наших найелегантніших пернатих друзів. Є також повернення поросят, які розбурхали серця в усьому світі, коли він позував з ними для своєї попередньої кампанії Gucci

Share It FIRST: