Harry Styles в скандальній сцені з Луї Томлінсон

07.7.2019     /     Автор новини: Oksana

Harry Styles в скандальній сцені з Луї Томлінсон
© Instagram / Harry Styles
Новий серіал "Ейфорія", який нещодавно вийшов на екрани, вражає своєю відвертістю.

«Ейфорія» - американська телевізійна підліткова драма, створена Семом Левинсоном, і заснована на однойменному ізраїльському міні-серіалі. Сюжет серіалу розповідає про групу старшокласників, які пізнають світ за допомогою наркотиків, соціальних мереж, любові і дружби. У головній ролі актриса Зенден.

Кожна серія серіалу - це нова історія різних людей. У серіалі звучать імена багатьох зірок шоу-бізнесу, в тому числі і Harry Styles.

Нещодавно в новій серії показали сцену, в якій Harry Styles і Луї Томлінсон кохаються. Це викликало у шанувальників артистів і у самих хлопців негативні емоції.

Вся проблема в тому, що колишніх учасників групи One Direction ніхто не запитав, що вони думають з цього приводу.

Сцену вирішили показати, тому що пару років тому шанувальниця співаків створила вигадану історію про любовні взаємини цих двох хлопців, коли вони ще існували, як група One Direction.

Harry Styles був дуже обурений, побачивши це в ефірі. Він розповів про те, що режисери фільму з ним не зв'язувалися. Ніхто схвалення не давав для таких сцен. Фанатам Луї Томлінсона і Harry Styles так само це все не сподобалося. Вони сказали, що це принижує гідність колишніх учасників групи One Direction.

Share It FIRST: