Секрет молодості Jennifer Aniston

05.9.2019     /     Автор новини: Oksana

Секрет молодості Jennifer Aniston
© Instagram / Дженніфер Еністон
Jennifer Aniston незважаючи на свої 50 років виглядає дуже молодо. Секрет молодості Jennifer Aniston не так легкий. Ось кілька способів, якими Jennifer Aniston користується кожен день.

1. Йога

Йога стала дуже популярною серед знаменитостей. Серед шанувальників йоги Девід Бекхем, Метью МакКонахі, Джессіка Біл, Кейт Хадсон і багатьох інших.

Йога не тільки зберігає гнучкість, але і збільшує м'язову силу і підтримує збалансований обмін речовин. Для спортсменів йога підвищує працездатність і підтримує їх тіло в першокласному стані. Йога також служить формою захисту від травм.

2. Бокс

Еністон регулярно тренується з Azubuike, щоб підтримувати свою вагу і рівень стресу. Насправді, вона пов'язує своє фантастичне настрій з боксерськими сесіями.

Інші переваги боксу включають в себе поліпшення серцево-судинної системи і захист від будь-яких захворювань серця. Live Strong стверджує, що бокс може в значній мірі сприяти втраті жиру. Не дивно, що боксери дуже худі спортсмени.

3. Правильна дієта

Jennifer Aniston починає свій день з чашки теплої лимонної води. Потім слід коктейль, що містить ряд корисних інгредієнтів, таких як чорниця, банани, стевія, порошок маку, какао і овочева суміш.

Еністон також застосовує колагенові пептиди. Це полегшує біль в суглобах, допомагає спалювати жир і будує м'язи, а також покращує травне здоров'я і зменшує сухість. Насправді це одна з головних причин, чому Еністон все ще виглядає молодий. Мабуть, колагенові пептиди покращують здоров'я шкіри і зменшують зморшки.

4. Різні тренування

Вправи Еністон не легко. Вона гарантує, що її тренування різняться. Вони також розбиті на 15-хвилинні сеанси. Іноді вона слідувала «Body by Simone» - то, що вона описує як «так чертовски важко, це неймовірно».

Share It FIRST: