Jennifer Aniston не поспішає починати нові стосунки

05.16.2019     /     Автор новини: Sofia

Jennifer Aniston не поспішає починати нові стосунки
© Instagram / Дженніфер Еністон
Jennifer Aniston після невдалих відносин з Бредом Піттом і Джастіном Теру присвятила себе своїй кар'єрі і новим проектам.

За словами Jennifer Aniston, зараз у неї немає часу зустрічатися з новим чоловіком і вступати в нові відносини.

Я зосередилася на роботі, тому побачення були однією з моїх першочергових завдань, - пояснила Jennifer Aniston. Я відчуваю, що романтика сама себе представить, і справа не в тому, щоб її шукати, - продовжила Jennifer Aniston

І тим не менше Jennifer Aniston сказала, що вона завжди буде вітати любов, якщо вона до неї прийде. І минулі невдалі стосунки не дали затвердіти її серцю і душі.

Jennifer Aniston також зустрічалася з Джоном Майєром і Вінсом Воном, на її думку, у кожної людини є кілька людей, які сумісні з ними.

«Я думаю, що у нас багато споріднених душ. Я не думаю, що є тільки один. Я думаю, що у нас є скупчення душ », - пояснила вона. «У мене були деякі з моїх друзів протягом 35 років. Я думаю, що ми все зробили висновок якесь несвідоме угоду. Це схоже на те, що коли певні групи людей зустрічаються, вони утворюють невелике скупчення душ - свого роду загальна група душ, які були зібрані разом. "

Share It FIRST:



Top 10 (2018):



ТОП