Jennifer Aniston Експерт розкриває секрет краси

05.26.2019     /     Автор новини: Oksana

Jennifer Aniston Експерт розкриває секрет краси
© Instagram / Дженніфер Еністон
Jennifer Aniston стала відомою після зйомок в серіалі Друзі ще в 1990-х роках однією з найбільш гламурних зірок Голлівуду.

Для багатьох шанувальниць Jennifer Aniston стала іконою стилю. Багато хто намагався скопіювати її зовнішність. А стрижка Jennifer Aniston стала найбільш затребуваним стилем в салонах краси в усьому світі.

Протягом багатьох років Jennifer Aniston є однією з найкрасивіших жінок на екрані. А її зовнішність практично не змінилася з роками, завдяки здоровому способу життя і лазерним пилингам.

Експерт з косметичної хірургії відкрив завісу таємниці збереження молодості Jennifer Aniston.

Я хотів би припустити, що у Дженніфер були ін'єкції проти зморшок, часто звані ботоксом, в лоб і навколо очей (гусячі лапки). Це нехірургічне лікування створить гладкий лоб і обмежить будь зморшки / вираз обличчя. Ця процедура може створити враження більш гладкої шкіри, якщо ви хочете домогтися молодий зовнішності, або її можна використовувати в якості профілактичного заходу для уповільнення процесу старіння.

Дженніфер раніше відкрито говорила про проведення ринопластики, щоб виправити іскревленія перегородку.

Ця операція може пояснити зміна в носі Дженніфер, але ми вважаємо, що вона, можливо, попросила більш тонкий і природні перенісся і кінчик, що робить його косметичної ринопластикою, - продовжує експерт. Результат процедури дуже природний і все ще відповідає природним пропорціям особи Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston сама зізналася, що стає залежним від цих нехірургічних методів лікування, які вона кумедно озвучила, як «лазерне порно».

«Я зробив цю річ, яка називається, як шкірка. Це надзвичайно інтенсивно - ти не розумієш, що тиждень виглядаєш як потерпіла від опіків жертва, а потім вона [мертва шкіра на твоєму обличчі] просто відпадає », - розповідає Jennifer Aniston.

Хоча Jennifer Aniston зізналася, що пройшла ряд нехірургіческіх процедур, добре харчувалася і доглядала за її шкірою, експерт визнає, що багато зводиться тільки до чистої удачі.

Можливо, Jennifer Aniston кидає виклик віком, але їй трохи допомогли хірургічні та нехирургические процедури, але очевидно, що у неї приголомшливі гени.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП