Дженніфер Еністон і Стів Карелл потрапить в Apple на ранкове шоу

03.25.2019     /     Автор новини: Sofia

Дженніфер Еністон і Стів Карелл потрапить в Apple на ранкове шоу
© Instagram / Дженніфер Еністон
Якщо вам цікаво про життя за лаштунками національного ранкового телешоу, Apple, то новий Apple TV Plus потоковий сервіс буде цікавий для вас.

Стів Карелл, Дженніфер Еністон розповіли про ранкове шоу, їх майбутньої нової прем'єрі, на концерті Apple в понеділок.

Вже давно відомо про домашніх шоу Apple вартістю в 1 мільярд доларів, які, як очікується, дебютують з новим сервісом потокового відео, і The Morning Show - одна з найзначніших.

Каррелл, якого в останній раз бачили по телебаченню, що грає боса божевільного Майкла Скотта в «Офісі», зіграє Мітча Кесслера. Який з усіх сил намагається зберегти актуальність в мінливому медіа-ландшафті.

Він сміливий і динамічний, - сказав Карелл про свого персонажа, вихваляючись Майклом Скоттом. У нього багато тяжіння, він відмінний слухач, він також чуйний і дуже красивий.

Еністон охарактеризувала персонажів як недосипають, надмірно адреналізованних людей, і сказала, що шоу відкриє завісу над динамікою сили тяжіння між чоловіками і жінками на робочому місці.

Шоу буде засновано на книзі Брайана Стелтер «Top of the Morning» 2013 року, в якій розповідається про суперництво між двома ранковими станціями: NBC's Today та ABC Good Morning America.

Share It FIRST: