Дженніфер Еністон спокійна через поцілунок Джастіна Теру і Ілани Глейзер

04.8.2019     /     Автор новини: Sofia

Дженніфер Еністон спокійна через поцілунок Джастіна Теру і Ілани Глейзер
© Instagram / Дженніфер Еністон
Джастін Теру недавно цілував Ілан Глейзер для фільму Помилковий позитив в Нью-Йорку. Хоча це було зроблено тільки для сцени у фільмі. Говорили, що Дженніфер Еністон була розбита горем через це.

Джастін Теру і Ілана Глейзер були в Центральному парку, коли знімали сцену поцілунків для фільму жахів Помилковий позитив.

Як стверджує інформатор, Дженніфер Еністон не має нічого спільного з поцілунками Джастіна Теру і Ілани Глейзер і сценою. За повідомленнями, вихід тільки намагається створити драму за участю колишньої пари. Передбачуваний розрив серця колишньої дружини Бреда Пітта також сомнітелен.Теру робить тільки те, що він повинен для своєї ролі.

Джастін Теру раніше дав зрозуміти, що між ним і Дженніфер Еністон немає ворожнечі. Остання також сказала, що вона не сумує і не з розбитим серцем. Я не з розбитим серцем, - рішуче сказала вона.

Незважаючи на розбіжності Дженніфер Еністон і Джастіна Теру залишаються дружні. Хоча акторові Парки та відпочинок не вдалося побувати на її дні народження, він відсвяткував цю подію, розмістивши її чорно-білу фотографію в Instagram.

З днем ​​народження люта жінка. Джастін Теру підписав знімок. Люто люблячий. Люто добрий. .... і люто смішний.

Share It FIRST: