Викриття чуток про Дженніфер Еністон

04.17.2019     /     Автор новини: Oksana

Викриття чуток про Дженніфер Еністон
© Instagram / Дженніфер Еністон
Дженніфер Еністон і Джордж Клуні як відомо підтримують дружні стосунки дуже давно. І ці відносини не раз викликали різні чутки. Ось основні та найцікавіші.

У вересні минулого року за даними джерела Дженніфер Еністон попросила дружину Джордж Клуні допомогти їй знайти чоловіка своєї мрії. Природно на той момент Дженніфер Еністон не збиралася ні з ким зав'язувати відносин і була занурена з головою в роботу. Як результат актриса була одна.

У тому ж місяці минулого говорили, що у Дженніфер Еністон і Бред Пітт був романтичну вечерю в домі Клуні. За словами інсайдера Клуні запросив колишнього подружжя до себе, щоб возз'єднати пару. Історія була теж помилковою. За словами представників Пітта, і Еністон вони ніколи не зустрічалися в будинку Клуні. У цей період вони перебували в різних містах і займалися зйомками в абсолютно різних фільмах.

А в серпні минулого, коли Анджеліна Джолі була ще з Піттом, актриса зажадала від Клуні розірвати дружбу з Еністон. Це також помилкова інформація. Дженніфер Еністон і Джордж Клуні дружать ще з 90-х років. Еністон і Клуні часто спілкувалися під час спільних зйомок і навіть разом їздили в Швейцарію і Мексику.

У березні 2018 року говорили про те, Еністон і Пітт проводять спільні побачення з Клуні і його дружиною. Але Еністон і її колишній чоловік ніколи не з'являлися разом ні в якій якості. І хоча Пітт був на святкуванні 50-річчя Еністон, відновлення роману не було. І природно вони ніколи не зустрічалися з Клуні.

У 2015 році було повідомлення про те, що Еністон і Джастін Теру проведуть одруження на віллі Клуні на озері Комо. А насправді через кілька місяців Еністон і Теру провели церемонію у себе вдома в Бел Ейр.

Share It FIRST: