Дженніфер Еністон і Адам Сендлер знялися в новому фільмі

04.20.2019     /     Автор новини: Oksana

Дженніфер Еністон і Адам Сендлер знялися в новому фільмі
© Instagram / Дженніфер Еністон
Дженніфер Еністон і Адам Сендлер dпервие з 2011 року об'єдналися для створення нового фільму Murder Mystery. Вихід фільму очікується в червні на Netfilx.

Сендлер знімається в ролі нью-йоркського поліцейського, який бере свою дружину Дженніфер Еністон в європейське подорож, яке він їй обіцяв, і вони отримують запрошення на сімейне вечірку на химерної яхті після випадкової зустрічі в літаку. Коли літнього власника яхти мільярдера вбивають, вони стають підозрюваними.

Теренс Стемп з'являється в ролі вбитого мільярдера, а також Люк Еванс, Джемма Артертон, Девід Валліамс, Ерік Гріффін і Джон Кані.

Дженніфер Еністон і Адам Сендлер були друзями протягом десятиліть і разом знімалися у фільмі 2011 року «Просто йди з ним» в якості колег і кращих друзів, які закохалися і одружилися. Тепер вони грають вже подружню пару.

Murder Mystery підпадає під дію угоди Сендлера з Netflix після величезного успіху його перших двох фільмів для потокового сервісу: The Ridiculous 6 і The Do-Over. Еністон недавно знялася у фільмі Netflix Dumplin '.

Share It FIRST: