Джонні Депп може втратити своїх голлівудських друзів

04.26.2019     /     Автор новини: Oksana

Джонні Депп може втратити своїх голлівудських друзів
© Instagram / Джонні Депп
За твердженнями джерела Джонні Депп втрачає всіх своїх голлівудських друзів через звинувачення в жорстокому поводженні з боку колишньої дружини Ембер Херд. Звичайно ж це може бути неправдою.

За словами інсайдера, більшість колег Деппа в індустрії розваг підтримують сторону Ембер Херд. Раніше ми писали про те, що колишня дружина Джонні Депп звинуватила актора в фізичному насильстві протягом всього їх дворічного шлюбу. І хоч Джонні Депп спростовує звинувачення і в минулому місяці подав позов за наклеп на 50 мільйонів доларів проти своєї колишньої дружини, це не робить йому ніяких позичені у відносинах в голлівудських колах.

«Якби Джонні був розумним, він був би мудрим, щоб дозволити цьому піти», - говорить ймовірний джерело. «У Ембер є маса прихильників і доброзичливців, особливо серед молоді Голлівуду. Ви не знайдете багато жінок, особливо до 40 років, які будуть за Джонні ». Аутлет стверджує, що друзі Деппа «відвертаються» від актора, і це може привести до того, що він «виявиться в чорному списку в Голлівуді назавжди».

Звинувачення в насильстві по відношенню до Деппа і його подальша судова тяжба ускладнили його положення в Голлівуді. Фактично, Джонні Депп стверджує в своєму позові що звинувачення Херда коштували йому ролі у майбутній зйомці Піратів Карибського моря. Проте, ідея про те, що власні друзі Деппа кинули його, далеко не вірна.

Share It FIRST: