Johnny Depp затверджувати про підробці даних про жорстоке поводження в 2016 році

05.9.2019     /     Автор новини: Oksana

Johnny Depp затверджувати про підробці даних про жорстоке поводження в 2016 році
© Instagram / Джонні Депп
Johnny Depp сумнівається в деяких подробицях дзвінка 911, який зробив один Ембер.

У ніч нападу Херд раніше свідчила, що вона розмовляла по телефону з Райтом, коли Johnny Depp почав фізично нападати на неї. Райт заявляє, що «тоді я почув, як Ембер плакала від страху і благала Джонні припинити свою атаку, після чого я почула, як Ембер викрикнула« Подзвони 911 », перш ніж дзвінок був відключений. Я подзвонив в 911, щоб врятувати життя Ембер.

Адвокати Johnny Depp, однак, отримали журнали викликів LAPD з тієї ночі і помітили деякі невідповідності в доказах. Вони зібрали віеоматеріали, що показують, як Johnny Depp залишає житловий будинок в Лос-Анджелесі близько 8:30 вечора. Відзначаючи, що дзвінок в LAPD був зроблений тільки до 22:00, вони вказують, як Райт чекав понад півтори години, перш ніж подзвонити. Це йде врозріз з твердженнями Райта про те, що він прийняв рішення «за частки секунди» зателефонувати 911.

Адвокат Деппа, Адам Уолдман, називає інцидент «містифікацією Амбер Херд».

Співробітники LAPD, які відповіли на 911, не виявили жодних ознак образ щодо Херда, коли вони прибули.

Ця інформація шокує, враховуючи несамовиті свідчення Херда.

Херд відмовляється відступати, і в даний час намагається домогтися припинення справи про наклеп, поданого Деппом, і перенести його в інше місце, в той час як команда Деппа працює над подачею доказів в кінці цього місяця, щоб не дати справі рухатися.

Share It FIRST: