Johnny Depp насолоджується життям

05.15.2019     /     Автор новини: Oksana

Johnny Depp насолоджується життям
© Instagram / Джонні Депп
Послденюю місяці Johnny Depp був залучений в судові розгляди, пов'язані зі звинуваченнями в насильстві над колишньою дружиною Ембер Херд. Це дуже серйозно позначилося на репутації Johnny Depp. І зараз актор зосередився на тому, щоб очистити своє ім'я.

Johnny Depp явно не пощастило з романтикою, особливо в останніх відносинах з Емберд Херд. Після такого мало хто б погодився на нові відносини. І невідомо чи буде Johnny Depp намагатися знайти своє щастя ще раз.

Незважаючи на всі судові тяжби Johnny Depp продовжує працювати над парою фільмів, які повинні вийти в наступному році, а також гастролює зі своєю групою «Голлівудські вампіри»!

Інсайдер, близький до Johnny Depp повідомляє, що актор насправді «щасливий, самотній і гастролює зі своєю групою, просто насолоджується життям, незважаючи на триваючу юридичну битву зі своєю колишньою дружиною».

«У нього є кілька фільмів, які готуються до випуску, і він збирається підписати контракт, щоб повторити свою роль в третьому випуску Фантастичних звірів. Він ні з ким не зустрічається, але замість цього він зцілюється і відходить від драми Амбер, дозволяючи своїй команді боротися і відновити свою репутацію в Голлівуді. Поки Johnny Depp не хоче вступати в будь-які нові відносини ».

Тим часом, він дійсно хоче повернути собі хорошу репутацію, і тому його команда, не заспокоїться, поки колишня дружина Johnny Depp, Ембер Херд, не зізнається в наклепі і офіційно не вибачиться.

Share It FIRST: