Johnny Depp подав нові судові документи проти Ембер Херд

05.22.2019     /     Автор новини: Oksana

Johnny Depp подав нові судові документи проти Ембер Херд
© Instagram / Джонні Депп
Johnny Depp подав нові судові документи проти колишньої дружини Ембер Херд. Johnny Depp заперечує, що він піддав її фізичному насильству.

Johnny Depp утверждет, що насправді все навпаки. І це Ембер Херд піддавала його фізичному насильству і звинуватив її в тому, що синці на обличчі під час виступу в суді в 2016 році були намальовані.

Я категорично заперечував звинувачення пані Херд з тих пір, як вона вперше зробила їх в травні 2016 року, коли вона увійшла в суд, щоб отримати тимчасовий заборонний судовий наказ з намальованими синцями, які свідки і кадри спостереження показують, що у неї не було кожного дня попереднього тижня, - сказав Johnny Depp.

Я буду продовжувати заперечувати їх до кінця свого життя. Я ніколи не ображав міс Херд або будь-яку іншу жінку. Вона була злочинцем, а я жертвою. Змішуючи рецептурні амфетаміни і безрецептурні препарати з алкоголем, пані Херд зробила незліченні акти домашнього насильства по відношенню до мене, часто в присутності свідка третьої сторони, який в деяких випадках завдавав мені серйозні тілесні ушкодження, розповідає Johnny Depp.

Вона також неодноразово і часто кидала в моє тіло і голову предмети, в тому числі важкі пляшки, банки з газованою водою, запалені свічки, телевізійні пульти дистанційного керування, які сильно поранили мене, - продовжує розповідати Johnny Depp в заяві.

Депп за повідомленнями сказав, що він просив розлучитися з Херд в 2016 році після того, як він знайшов людські фекалії в своєму ліжку.

Після того, як я пішов від присутності міс Херд ... 21 квітня 2016 року, на наступний ранок міс Хіерд або один з її друзів зіпсувалися в моєму ліжку як якась хвора жарт перед тим, як вони разом вирушили в Коачелла, - написав Johnny Depp .

У відповідь на заяву Деппа адвокат Херд Ерік Джордж, за повідомленнями, відкинув звинувачення, висунуті актором проти його підзахисного.

Трохи пізніше представник Деппа сказав, що Херд здійснювала ганебну містифікацію, в якій її колишній чоловік був знищений.

Розлучення в приватному порядку вирішено в 2017 році. Херд отримала 7 мільйонів доларів, які вона пообіцяла поділити порівну між Американським союзом громадянських свобод, особливо для запобігання насильству над жінками, і Дитячою лікарнею Лос-Анджелеса.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП