Фанати Johnny Depp створили петиції в його відновленні в ролі капітана Джека Горобця

05.30.2019     /     Автор новини: Oksana

Фанати Johnny Depp створили петиції в його відновленні в ролі капітана Джека Горобця
© Instagram / Джонні Депп
Шанувальники Джека Горобця Johnny Depp створили дві петиції з вимогою відновити Johnny Depp в ролі капітана Джека Горобця в франшизі Пірати Карибського моря.

«Я хочу, щоб Johnny Depp Джек Воробей, тому що він зробив фільми додаткове задоволення, і я просто не можу думати про піратів 6 без Johnny Depp» - написано в першій петиції її творцем по імені Femke.

Петицію підписали вже понад 12 000 з необхідних 15 000 чоловік.

Є тільки одна людина, яка могла б бути капітаном Джеком Горобцем. Johnny Depp був демонізований Голлівудом і засобами масової інформації та помилково звинувачений, ніхто не дав йому шансу, тепер доведено, що він не винен, його слід відновити в його культової ролі »- пише один з прихильників.

Пірати Карибського моря не будуть такими ж, якщо Johnny Depp не капітан Джек Воробей, - пише інший фанат.

Пот - ніщо без Джека Горобця! Він зробив франшизу такою, яка вона є, і Дісней повинен ставитися до Johnny Depp набагато краще-слова ще одного фаната.

Ще одна петиція з тією ж метою була створена Різою Сіддікі. Як і перша петиція, він закликає Діснея повернути Johnny Depp до крісла капітана.

Після повідомлень в жовтні Дісней офіційно підтвердить, що Johnny Depp більше не буде грати свою роль Джека Горобця в грудні.

Заява Бейлі прийшло через кілька днів після того, як колишня дружина Johnny Depp Ембер Херд написала статтю про насильство в сім'ї.

Депп з тих пір подав позов проти Ембер Херд з приводу публікації. Фактично, судовий процес має на увазі, що стаття Херда пошкодила репутації і кар'єрі Johnny Depp. Зокрема, він згадав, що Дісней звільнив Johnny Depp з посади капітана Джека Горобця в франшизі «Пірати Карибського моря».

З огляду на таку підтримку фанатів, можливо що Johnny Depp відновлять в ролі відомого капітана Джека Горобця. Нам залишається тільки чекати.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП