Справа Джонні Деппа і Ембер Херд про домашнє насильство стало ще більш неймовірним

03.14.2019     /     Автор новини: Sofia

Справа Джонні Деппа і Ембер Херд про домашнє насильство стало ще більш неймовірним
© Instagram / Джонні Депп
Ще в 2016 році багато хто почав вкладатися в звинувачення проти Джонні Деппа в домашньому насильстві. Згідно зі свідченнями Ембер Херд про цей інцидент, її колишній чоловік вдарив її (з фотографіями, які підтверджують це), і в якийсь момент вона зняла відео, в якому він кинув келих у люті. Вона сказала, що це відбувається, коли Джонні втрачає самовладання і кидається на неї словесно і фізично.

Природно, люди згуртувалися за Ембер і засудили дії Джонні, незважаючи на заяви його колишньої дружини Ванесси Парадіс і кращого друга Дуга Стенхоуп про те, що він ніколи не заподіє шкоди жінці. Це навіть дійшло до того, що назвали Ембер золотошукачок і брехухою, яка нешанобливо ставилася до інших жертвам домашнього насильства.

Минуло майже три роки з моменту розгляду справи, і їх розлучення було врегульовано в суді. Так чому ж ми знову про це говоримо в 2019 році? Ну, це тому, що вони міняються місцями після того, як Джонні Депп подав позов проти Ембер на суму 50 мільйонів доларів і надав докази.

Ембер Херд говорила про домашнє насильство в статті газети «Вашингтон пост» 2018 року, яка викликала позов Джонні про дифамацію проти неї. «Ця стаття залежала від основної передумови, що пані Херд була жертвою домашнього насильства і що пан Депп зробив домашнє насильство над нею», - йдеться в скарзі. У ньому також вказувалося, що всі претензії Ембер були «категоричними і явно помилковими» і що є свідчення двох окремих співробітників поліції, сторонніх свідків і 87 знову отриманих матеріалів спостереження, які можуть спростувати її.

У позові також були перераховані випадки передбачуваного жорстокого поводження з Ембер з моменту їх вступу в шлюб, включаючи удари руками і ногами, а також організацію нападів.

В іншому випадку вона кинула пляшку горілки в Джонні, що призвело до травми руки. TMZ повідомив про щось схожому в 2016 році, коли актор випадково порізав палець і імовірно написав «Біллі Боб» на дзеркалі, з цим він звинуватив Ембер в шахрайстві. Тоді повідомлялося, що він був поранений під час жорстокого поводження зі своєю тодішньою дружиною.

Все ускладнюється: в судовому документі наголошується, що раніше Ембер була арештована за «жорстоке насильство в сім'ї і визнання під присягою серії насильницьких нападів на пана Деппа». Вона додала, що вона нібито організувала все це, щоб просунути свою кар'єру.

На момент написання справи справа ще не було врегульовано, і Ембер і її команда все ще підтримують свої початкові звинувачення. Але чи варто нам після цього бути на стороні Джонні? Ми не можемо сказати напевно, так як його вимоги ще не доведені в суді. Крім того, Джоел Мандель, який був одним з менеджерів Джонні, сказав, що співробітники будинку і служби безпеки інформували його про насильницькі дії актора. Навіть якби Ембер ображала Джонні, можливо, він би відбився. Це все одно буде погано виглядати для них обох.

Share It FIRST: