Джонні Депп і доленосна зустріч з Кейт Мосс

03.15.2019     /     Автор новини: Dima

Джонні Депп і доленосна зустріч з Кейт Мосс
© Instagram / Джонні Депп
Ті, хто міфологізують відносини Джонні Деппа і Вайнони Райдер, з ностальгією згадають їх зустріч на прем'єрі 1989 року «Великих вогняних куль». У холі нью-йоркського театру Цігфельда. Райдер купував колу. «Це був класичний погляд, - згадує Депп, - як об'єктиви в Вестсайдська історії. І після цього все інше стає туманним ».

Ми всі знаємо, чим це закінчилося. Після цього Депп ненадовго зустрічався з Джулієт Льюїс і Еллен Баркін. Потім він зустрів свою наступну серйозну подругу, 20-річну Кейт Мосс. Йому було 31 рік. Хоча в публічних записах йдеться, що супермодель і актор зустрілися в знаменитому кафе в центрі Нью-Йорка, ніхто не знав, як вони зійшлися.

Насправді це був письменник і колишній оглядач Vanity Fair Джордж Уейн, який представив Джонні і Кейт. «Одна фатальна ніч в середині 90-х в Cafe Tabac, яка була притулком супермоделей в той день!» - він написав у своєму Instagram. «Джонні сидів ззаду і вечеряв, а Кейт увійшла з Наомі. Я їх представив. Я поняття не мав, що вони стануть парою. "

Share It FIRST: