Джонні Депп що нового в справі про побутове насильство в сімї актора

03.24.2019     /     Автор новини: Sofia

Джонні Депп що нового в справі про побутове насильство в сімї актора
© Instagram / Джонні Депп
Ще в 2016 році стало відомо про звинувачення Джонні Деппа в домашньому насильстві проти своєї дружини. Згідно зі свідченнями Амбер Херд про цей інцидент, Джонні Депп вдарив її, і в якийсь момент вона зняла відео, в якому він кинув келих у люті. Вона сказала, що це починається, коли Джонні втрачає самовладання і кинеться на неї словесно і фізично.

На той момент люди згуртувалися за Амбер і засудили дії Джонні, незважаючи на заяви його колишньої дружини Ванесси Парадіс і кращого друга Дуга Стенхоуп про те, що він ніколи не заподіє шкоди жінці. Це навіть дійшло до того, що вони назвали Амбер меркантильної, яка б'є нижче пояса і нешанобливо ставився до інших жертвам домашнього насильства.

Минуло майже три роки з моменту розгляду справи, і їх розлучення було врегульовано в суді. Але в справі з'явилися нові подробиці. Це тому, що люди переходять на іншу сторону після того, як Джонні Депп подав позов проти Амбер на суму 50 мільйонів доларів.

Ембер Херд говорила про домашнє насильство в 2018 році. Це викликало позов Джонні про дифамацію проти нього. Це рішення залежало від основної передумови, що пані Херд була жертвою домашнього насильства і що пан Депп зробив домашнє насильство над нею, - йдеться в скарзі. У ньому також вказувалося, що всі претензії Амбер були категорично і явно помилковими і що є свідчення двох окремих співробітників поліції, сторонніх свідків і 87 знову отриманих матеріалів спостереження, які можуть спростувати її.

У позові також були перераховані випадки передбачуваного жорстокого поводження Амбер з моменту їх вступу в шлюб, включаючи удари руками і ногами, а також організацію нападів.

Share It FIRST: