Джонні Депп Еліс Купер і Джо Перрі випустили новий альбом

04.19.2019     /     Автор новини: Oksana

Джонні Депп Еліс Купер і Джо Перрі випустили новий альбом
© Instagram / Джонні Депп
Як відомо Джонні Депп входить до складу групи "Голлівудські вампіри". Свій перший альбом Джонні Депп, Еліс Купер і Джо Перрі
в 2015р, і ось порадували своїх фанатів новою піснею «Who's Laughing Now» і новим альбомом «Rise».

 «Я підійшов до цього зовсім інакше, ніж зазвичай, працюючи над альбомом. Кожен з нас; Джо, Джонні, Томмі і я написали пісні для цього альбому. Що відрізняється, проте, це те, що я не намагався змінити будь-які пісні. Оскільки у кожного з нас є різні впливи, звучання цього альбому дуже класне. Я думаю, що з цим альбомом ми встановлюємо те, чим насправді є звук вампірів, тоді як з першим альбомом ми більше схиляли капелюхи перед нашими занепалими рок-н-рольними братами », говорить Еліс Купер.


Джо Перрі сказав: «Повстання походить від чистої творчої енергії, яка схожа на гру наживо з вампірами. Платівка демонструє, що кожен робить те, що у нього виходить найкраще. Не було ніякого тиску або крайніх термінів, що дозволило нам написати і записати альбом, який є одним з найбільш вільних і чесно звучать альбомів, частиною якого я був. Мені не терпиться виконати деякі з цих мелодій наживо для наших фанатів ».

Share It FIRST: