Jojo Siwa і її брендові речі

07.8.2019     /     Автор новини: Oksana

Jojo Siwa і її брендові речі
© Instagram / Jojo Siwa
Компанія Амазон вирішили збільшити кількість продажів, завдяки співпраці з 16-річною зіркою JoJo Siwa, у якій 9,8 млн передплатників в інстаграме.

У четвертий щорічний день Amazon, який вперше буде проходити два дні, 15 і 16 липня, ритейлер співпрацюватиме з Nickelodeon, щоб випустити в цілому 24 ексклюзивних бренду JoJo, включаючи скутер, роликові ковзани, фірмові аксесуари для волосся і модні речі.

Пакт знаменує собою велику славу для продуктів юної зірки, які вона рекламувала в незліченних відеороликах, показуючи, що навіть тримає бутик-кімнату в своєму будинку, в якій зберігаються всі товари, створені за її подобою. Проте, на початку цього місяця Jojo Siwa дійсно піддалася деякому удару після того, як було виявлено, що одна з її палітр для макіяжу, проданих в Клер, містить азбест, і була негайно відкликана.

Amazon заявляє, що в цей прем'єр-день вона запропонує в цілому 1 мільйон угод 100 мільйонам платних учасників сервісу по всьому світу. За словами компанії, в останній прем'єрний день продажу на платформі малого і середнього бізнесу перевищили 1,5 мільярда доларів.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП