Justin Bieber відповів на образи

04.25.2019     /     Автор новини: Oksana

Justin Bieber відповів на образи
© Instagram / Justin Bieber
Justin Bieber зазнав серйозної критики після виступу в Coachlla. Морган Стюарт назвав його виступ "f-ed up".

У понеділок Стюарт звинуватив Justin Bieber в синхронізації губ під час його першого виступу за два роки, пізніше вона обговорила його стан шкіри на обличчі.

«Morgan_Stewart тільки що побачив відео, в якому ви рвали мене на шматки, кажучи, що я синхронізує губи», - відповів Justin Bieber. «Вони зіграли цю пісню, і я просто співав її понад те ... незалежно від того, навіщо витрачати час на те, щоб зривати людей. Саме такі люди, як ти, є хуліганами в школі, які роблять дітей самовбивчими ».

Justin Bieber пояснив, що він не синхронізував губи, а співав на минусовкой, що, за його словами, є «нормальним».

Стюарт ще не відповіла на твіти Justin Bieber, але Аріана Гранде встала на його захист
«Люди виглядають такими потворними, коли говорять про людей, як це, це безумство», - написала вона. «Як би ви не були симпатичні або скільки часу ви витратили на те, щоб підготуватися, ви тепер потворні».

«Люди так втрачені», - написала вона. «Одного разу всі, хто працює над усіма цими блогами, зрозуміють, наскільки вони не реалізовані і не приносять користі, що вони роблять, і, сподіваюся, перенесуть свою увагу в інше місце. Це буде прекрасний день для них! Я не можу дочекатися, коли вони відчують вогонь всередині. "


Гранде також пояснила, що вона і Justin Bieber«вирішили зробити це за десять хвилин до початку сету».

«У нас було 0 саундчеку, 0 репетицій», - написала вона, звертаючись до Justin Bieber. «Ви співали зі спиною, як більшість. Люди сумують. Люди не знають, як це бути під таким пильною увагою. Світ був щасливий знову бачити вас на сцені ».

.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП