Justin Bieber оголосив про випуск свого власного дезодоранту

05.22.2019     /     Автор новини: Oksana

Justin Bieber оголосив про випуск свого власного дезодоранту
© Instagram / Justin Bieber
У фанатів Justin Bieber скоро з'явиться можливість придбати дезодорант самого Justin Bieber. Найближчим часом Justin Bieber представить свою власну натуральну лінію дезодорантів.

Новий продукт буде випущений спільно з Justin Bieber і виробником дезодорантів Шмідта і буде називатися Here + Now.

Настав час зробити щось і втілити в життя ексклюзивне співробітництво в галузі продуктів, яке приверне нових шанувальників в категорію натуральних продуктів, - сказав генеральний директор Schmidt Майкл Каммарата. Якщо Justin Bieber зможе перейти від звичайного до природного, це вибір, який відкритий для всіх, -продовжити Майкл Каммарата.

Here + Now - це більше, ніж просто дезодорант. Це спосіб життя і зв'язок з оточуючими. Мова йде про невеликий, але навмисному виборі, який ми робимо кожен день, який допомагає нам вести більш щасливе і здорове життя, розумову і фізичну.

Наші науково-дослідні та творчі групи тісно співпрацювали з Джастіном і його командою, щоб втілити в життя його задум, - продовжив Каммарата. Вони брали участь на кожному етапі шляху, що призвело до справді веселому і спільному процесу. Для нас важливо, щоб він і його команда, а значить і його фанати, любили його так само сильно, як і ми.

Share It FIRST: