Justin Bieber отримав любовний лист

04.18.2019     /     Автор новини: Oksana

Justin Bieber отримав любовний лист
© Instagram / Justin Bieber
Justin Bieber написав у Instagram душевний вірш своїй дружині Хейлі Бібер. У відповідь вона написала відвертий лист з визнанням любові.

У Instagram Хейлі виставила фотографію Justin Bieber. А по ним підпис: «Моя любов, ти неймовірна людина, ти робиш мене кращою людиною, ти робиш мене щасливішим, ніж будь-коли. Шалено пишаюся тим, ким ти є і ким ти стаєш ... Я люблю тебе все більше з кожним днем ​​», - написала вона.

За словами джерела Justin Bieber останнім часом бореться зі своїм психічним здоров'ям. Justin Bieber відверто зізнався фанатам про свою боротьбу і про те, як він погано себе чуствую.

«Зараз я зосереджений на усунення деяких глибоко укорінених проблем, які є у мене, як і у більшості з нас, щоб я не розвалився, щоб я міг витримати свій шлюб і стати батьком, яким хочу бути», - сказав Justin Bieber. «Музика дуже важлива для мене, але нічого немає важливіше для мене, ніж моя сім'я і моє здоров'я».

Justin Bieber і Хейлі зустрічалися з 2015 року. Пара оголосила про заручини в червні 2018 року, а потім оголосила весілля в листопаді 2018 року. З тих пір пара відкрито ділиться своїми відносинами.

Останнє повідомлення Хейлі доводить, що пара старанно працює над своїм шлюбом і все більше закохується один в одного.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП