Зустріч Кейт Міддлтон з Меланією Трамп

04.23.2019     /     Автор новини: Oksana

Зустріч Кейт Міддлтон з Меланією Трамп
© Instagram / Kate Middleton
Кейт Міддлтон часто виконує свої королівські обов'язки. У ці обов'язки природно входять і зустрічі з важливими державними особами.
офіційно відомо, що найближчим часом Дональд Трамп відвідає Великобританію з державним візитом. Разом зі своєю дружиною Меланією Трамп він буде гостем королеви.

Меланія Трамп буде гостем королеви під час триденної подорожі, яке розпочнеться 3 червня. В останній раз Меланія відвідала Великобританію в липні 2018 року, але оскільки це не був офіційний державний візит, вона не проводила багато часу з королівською родиною. Під час державної поїздки Меланія обов'язково зустрінеться з членами королівської сім'ї, але зустрінеться вона з Кейт Міддлтон?

Оскільки це офіційний державний візит, члени Британської королівської сім'ї обов'язково проведуть час з Дональдом Трампом і його дружиною під час поїздки.

Кейт Міддлтон була офіційним членом королівської сім'ї з моменту її весілля. Оскільки Вільям займає третє місце на престолі, пара обов'язково відвідає будь-які значні події під час цієї державної зустрічі.

Під час державної поїздки існує формат, який зазвичай використовується і, ймовірно, буде дотримуватися в цьому випадку.

Формат складається з офіційного привітання під відкритим небом, обіду з королевою і державного банкету.

Кейт і Меланія, швидше за все, хоча б раз зустрінуться на державному банкеті.

Пара не зустрічалася під час візиту Меланії в минулому році, так як не було офіційного державного банкету.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):