Кейт Міддлтон виглядає чарівно в блузці Gucci і брюках.

03.12.2019     /     Автор новини: Dima

Кейт Міддлтон виглядає чарівно в блузці Gucci і брюках.
© Instagram / Кейт Міддлтон
Побувавши вчора в Вестмінстерському абатстві в сміливому червоному жіночому ансамблі, Кейт Міддлтон змінила свій стиль на шикарну блузку з бантиком від Gucci (королівського пурпурного кольору) і чорні широкі штани від Jigsaw цього ранку. Вона доповнила свій елегантний образ чорними туфлями з гострим носком і бузкової пензликом Aspinal of London.

Герцогиня Кембриджська відвідала лондонський Дитячий центр Генрі Фосетта, де вона дізналася про те, як програма виховання дітей LEAP «використовує Службу по роботі з батьками і немовлятами (PAIRS) для підтримки батьків, опікунів і їх дітей», оголосив Кенсінгтонський палац.

За словами Палацу, під час своєї поїздки Кейт познайомилася з іншими батьками і їх чарівними маленькими дітьми під час сеансу під назвою «Час разом», який підтримує «здатність батьків розуміти репліки свою дитину і відчувати себе більш впевнено в своїх батьківських обов'язків».

Герцогиня сама є матір'ю трьох королівських дітей: принца Джорджа, 5 років, принцеси Шарлотти, 3 років, і принца Луї, якому виповниться рік в наступному місяці. Хоча її дітей не було сьогодні, у неї було багато приємних моментів з немовлятами та малюками під час її візиту.

Share It FIRST: