Katy Perry нарешті помирилася з Тейлор Свіфт

06.1.2019     /     Автор новини: Oksana

Katy Perry нарешті помирилася з Тейлор Свіфт
© Instagram / Katy Perry
За іронією долі, останнім свідоцтво того, що пройшла драма між зірками дійсно закінчилася. Це пов'язано з випуском нового синглу Katy Perry Never Really Over. Цей трек розповідає про те, як минулі відносини, якими б жахливими вони не були, можуть допомогти сформувати нас як людей.

Всі наші відносини - від першого кохання, через невдалу любов до великої любові - все стають частиною вас. Так що ні один з них ніколи не закінчується насправді, і як тільки ви приймете і темряву, і світло, ви можете виявити, що тьма вивела вас на світло, - сказала Katy Perry в прес-релізі.

Здається, що її заява відноситься не тільки до романтичної любові. Незабаром після того, як Katy Perry випустила свій новий сингл, фанати помітили, що Тейлор Свіфт додав його в свій плейлист на Apple Music. Це є деякі цікаві паралелі між описом плейлиста Тейлор Свіфт і прес-релізом Katy Perry.

Все, що відбувається з нами, є лише частиною історії, яку ми коли-небудь розповімо, - йдеться в описі плейлиста. Ці пісні є саундтреком до моєї історії на даний момент.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП