Keanu Reeves довгоочікувана премєра John Wick 3

05.16.2019     /     Автор новини: Sofia

Keanu Reeves довгоочікувана премєра John Wick 3
© Instagram / Keanu Reeves
Отже очікувана кінопрем'єра тижня: Keanu Reeves повертається в John Wick 3. У цьому фільмі режисера Чаду Стахельскі, Keanu Reeves повторює свою роль колишнього найманого вбивці John Wick. Який виявляється в бігах, переслідуваний легіоном вбивць.

Що сам Keanu Reeves говорить про фільм і свого персонажа?

Для мене надіти костюм було дуже приємно. Я дуже люблю цей персонаж. Я люблю його волю ... Я люблю його горе. Для мене це свого роду багатий, глибокий, душевний характер. І я люблю його волю, щоб спробувати вижити. Мені подобається на що він здатний, і мені подобається його почуття гумору. Я думаю, що він хороша людина в цьому світі, - коментує Keanu Reeves.

Важко вибрати улюблену сцену дій в John Wick 3. Там є реальний світ, але є також деяка комп'ютерна графіка, і ми постаралися зробити комп'ютерну середу реальної, - продовжує Keanu Reeves.

Коли Keanu Reeves запитали про долю свого персонажа, то такий був його відповідь: Я можу померти в бою, а потім повернутися. Але що б я віддав перевагу? Я хочу, щоб John Wick був щасливий. Отже, давайте змусимо його вийти на захід, щоб він міг згадати свою любов до Хелен.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП