Keanu Reeves допомагає молодим фахівцям

07.1.2019     /     Автор новини: Oksana

Keanu Reeves допомагає молодим фахівцям
© Instagram / Keanu Reeves
Keanu Reeves виступив на допомогу італійського кінематографічного колективу. Після того, як на нього напала права організація.

Зірка Голлівуду полягає в складі популярних функціонерів кінотеатру. Актор написав петицію, в якій показує силовий тиск, націлене проти колективу кіно. Зірка в своїй петиції дав ознайомитися колективу кіно. Під петицією підписалися всі працівники кіно, починаючи від режисерів і до прибиральників.

У новинах повідомляється, що напад стався ще півмісяця тому. Звинувачується в нападі молодь, яка складається в неофашистською політичної партії. Колектив кінематографічної організації працює спільно протягом семи років.
===

Aretha Franklin знімалася у фільмі який до цих пір невідомий

Понад сорок п'ять років тому, Aretha Franklin вирушила в місіонерський баптистський храм. Мета поїздки була записати альбом Євангелія.

Відома знімальна кінокомпанія найняла режисера Поллака для дослідження за знімальною групою, яка велася в церковному храмі з аудиторією. Ці заходи були здійснені для запису концертного кіно.

Але режисер і його команда забули застосувати синхронізацію звуку із зображенням при будь-якому дублі. Кінофільм був покинутий через технічні неполадки і не випущений до сих пір. Сюжет фільму триває близько 100 хвилин. На превеликий жаль публіки, фільм так і не вийшов на екрани.
===
Channing Tatum поводиться по іншому

Channing Tatum любить своїх друзів і робочий процес. Зірка ігнорує все інше у власному житті і прийняв рішення присвятити свій час своєї коханої жінки.

Зірка елементарно концентрується на власних почуттях з Джессі Дж. Актор і артистка нерідко просто проводять час разом. Вони не переживають про те, що відбувається за межами будинку. Актор навіть не піднімає трубку, коли дзвонять його друзі.

Знаменитість не переймається через втрачений робочого часу, коли залишається з Джессі Дж на весь день. Шанувальники переживають через кумира з приводу його поведінки.
===
Elvis Presley викладені його темні деталі життя

Власне життя Elvis Presley була загадкою для всіх нас, в тому числі і через десятиліття після його смерті. Мабуть, що розкривають усі глибокі, похмурі таємниці його життя, охоронці Elvis Presley поділилися з австралійським кореспондентом своєю книгою, де детально описується про поведінку зірки.

Сторінки книжки до цього часу викликають подібний же шок і сенсацію в тому числі і через роки згодом смерті музичної ікони. Втім похмуре опис, наведене в книжці, породило свіжі ситуації про Elvis Presley і показало його в абсолютно новому світлі.

Книжка розповідає про неабиякої наркоманії музиканта і навік поміняла погляди на його особистість.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП