Keanu Reeves не виставляє на показ своє особисте життя

07.12.2019     /     Автор новини: Oksana

Keanu Reeves не виставляє на показ своє особисте життя
© Instagram / Keanu Reeves
Keanu Reeves є улюбленцем своїх шанувальників, за своїми ролями в кіно, він заслуговує увагу і захоплення. Канадський актор є холостяком, але в своєму недавньому інтерв'ю, він повідав про кохання.

Keanu Reeves розповів, що захоплюється мотоциклами, розповідав про свою роль у фільмі "Матриця". Коли у артиста запитали про кохання, актор задумався, але став мовчати і ухилятися від відповідей. Він повідав що на даний момент він самотній. Що в його життя зараз немає любові, але коли він зустріне свою другу половину, він буде її дуже любити і піклуватися про неї. Актор вірить, що це скоро з ним станеться.

Кохання-це найпрекрасніше почуття на землі, сказав Keanu Reeves.

Коли у актора починаються романтичні стосунки, він не буде розповідати про це всьому світу. Він не любить виставляти на показ своє особисте життя. Про його стосунки ніколи нічого не було відомо.

Лише недавно, з'явилися чутки, що багато років тому, Keanu Reeves, зустрічався з Софією Копполою, стосунки тривали недовго. Потім стало відомо, що багато років актор мав стосунки з Дженніфер Сайм, але після народження їхньої дитини, який невдовзі помер, пара розлучилася.

Нещодавно, Keanu Reeves, зізнався, що був таємно закоханий в актрису Сандру Баллок, він до цих пір відгукується про неї з теплотой.В кінці свого інтерв'ю, актор сказав, що це його особисте життя, і він нікому не зобов'язаний про неї розповідати.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП