Кім Кардашян згадала що означає бути скаутом заради дочки

06.3.2019     /     Автор новини: Oksana

Кім Кардашян згадала що означає бути скаутом заради дочки
© Instagram / Кім Кардашян
Я не найцікавіша дівчина, тому я сподіваюся, що про це просто забуває Норт, - сказала Кім Кардашян.

Кім Кардашян підключилася до свого внутрішнього скаута заради своєї дочки Норт.

Кім Кардашян розповіла про те, на що вона готова піти, щоб ощасливити свого старшого дитини, навіть якщо це прийдеться вийти зі своєї зони комфорту і забруднити руки.

Норт зневажає, скільки часу я витрачаю на зачіску і макіяж, - раскказивает Кім Кардашян. - Вона просто увійде в кімнату і скаже: Ти їдеш? Я думаю, вона бачить, що коли я роблю зачіску і макіяж, це значить, що я збираюся залишити її. Але я не можу не працювати, тому мені дуже погано.

Я пояснила їй: Це те, що я повинен зробити, але які речі ти любиш робити? Вона любить ходити на Кемпінг, - продовжила Кім Кардашян. Кемпінг - це буквально останнім, що я хочу зробити в своєму житті, - додала Кім Кардашян. Я не знаю, як я збираюся побудувати намет. Я просто не роблю цього.

Я люблю працювати, але одна річ, про яку я завжди хочу знати, це те, що я приділяю своїм дітям стільки ж уваги, тому, звичайно, я хочу вирушити в похід з Норт, - сказала Кім Кардашян. Однак я не сама похідна дівчина, тому я сподіваюся, що це просто те, про що вона забуває.

Дует матері і дочки відправився на озеро Хемет на ніч разом з Ларсою Піппен і її 10-річною дочкою Софією, а також з Трейсі Ромулус і її дочкою.

Діти так схвильовані. Ось як я думаю, що це піде: Ларса не збирається нічого робити, а Трейсі робитиме все, - пожартувала Кім Кардашян

===

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП