Кім Кардашян категорично проти смертної кари в Каліфорнії

03.14.2019     /     Автор новини: Dima

Кім Кардашян категорично проти смертної кари в Каліфорнії
© Instagram / Кім Кардашян
Мало того, що тюремна реформа стоїть на першому місці в списку справ Кім Кардашян, тепер вона націлена на скасування смертної кари в Каліфорнії.

«За останній рік я занурилася у вивчення системи кримінального правосуддя», - сказав Кардашян у вівторок. «Я відвідувала в'язниці, зустрічався з колишніми ув'язненими і допомагала у випадках несправедливого поводження, включаючи два випадки страти».

Зірка реаліті-шоу говорить, що вона зустрілася з губернатором Каліфорнії Гевіном Ньюсома і підтримує його рішення скасувати смертну кару в штаті. У середу губернатор Ньюсом оголосив, що він скасовує смертну кару, даючи відстрочку приблизно 737 ув'язненим, засудженим до смертної кари.

«Расова упередженість і несправедливість пронизують всю систему правосуддя, але особливо в тому, що стосується страти», - додала вона. «І ми не повинні погоджуватися з ризиком того, що невинна людина може бути страчена. Я сподіваюся, що ми зможемо звернутися до кращих рішень, які більшою мірою будуть спрямовані на зцілення жертв травм і приділення першочергової уваги справедливості ».

Share It FIRST: