Кім Кардашьян WEST скасовує подорож в Ізраїль

03.17.2019     /     Автор новини: Sofia

Кім Кардашьян WEST скасовує подорож в Ізраїль
© Instagram / Кім Кардашян
За кілька днів до її прибуття Кім Кардашьян Уест скасувала поїздку в Ізраїль.

У суботу Кароліна Лемке, ізраїльська марка сонцезахисних окулярів, яка співпрацювала з Kardashian West, оголосила, що візит зірки реальності і супермоделі на цьому тижні був перенесений на майбутнє, невідому дату.

Кілька єврейських ЗМІ припустили, що Захід Кардашьян вийшов з поїздки після ракетного обстрілу Тель-Авіва в четвер увечері. Кароліна Лемке не дала приводу для скасування поїздки.

Візит Кардашьян West's в Ізраїль на цьому тижні був покликаний ознаменувати початок її співпраці з Кароліною Лемке, брендом очок, частково належить Бару Рафаелі. Дві супермоделі вже провели спільну рекламну кампанію в Лос-Анджелесі, яка почала прикрашати рекламні щити по всьому Ізраїлю.

В рамках партнерства між Kardashian West і Кароліною Лемке зірка реальності розробила власну лінію сонцезахисних окулярів, які вже доступні для продажу в Ізраїлі і для попереднього продажу в Сполучених Штатах.

У минулому році, оголошуючи про партнерство, Кароліна Лемке заявила, що Kardashian West підписала угоду про те, щоб бути обличчям бренду - поряд з Refaeli - як мінімум два роки. Угода також дала Kardashian West 10% акцій будь-якої компанії, створеної в США брендом, і 5% виручки від лінії сонцезахисних окулярів, які вона розробила.

В останній раз Кардашьян відвідала Ізраїль в 2015 році зі своїм чоловіком Каньє Вестом і їхньою дочкою Норте.

Share It FIRST: