Kylie Jenner відзначає запуск Кайлі Скін

05.24.2019     /     Автор новини: Oksana

Kylie Jenner відзначає запуск Кайлі Скін
© Instagram / Kylie Jenner
Kylie Jenner недавно випустила свою лінію Kylie Skin. Відсвяткувала Кайлі ця подія розкішної вечіркою в рожевої і блискучою тематиці. На святі були її знаменита сім'я і друзі.

Kylie Jenner виглядала приголомшливо в своєму звичайному міні-плаття без бретелей від молодого дизайнера Хізер Бріганті з Yung Reaper. Рожеве плаття Кайлі було з милим виразом і кришталевими прикрасами з боків. Старша сестра Кортні була в настільки ж яскравому рожевому міні-плаття, вкритому кристалами; Кріс Дженнер виділялася в яскраво-рожевому силовому костюмі. Кім була одягнена в латексне максі-плаття з водолазкою, а Хлоя вибрала латексний комбінезон без бретелей.

Велика частина їжі була такою ж блискучою і рожевої. Гостей пригощали суші з рожевим рисом, картопля фрі в фірмових рожевих рукавах, на десерт було морозиво, вкрите блискітками, а також напої.

На додаток до всього Кайлі подбала про те, щоб її гості також насолоджувалися музикою. Також на палубі були рожеві роликові ковзани для її прихильників. В цілому вечірка пройшла відмінно і гідно.

Share It FIRST: