Kylie Jenner створює бренд дитячих речей

05.30.2019     /     Автор новини: Oksana

Kylie Jenner створює бренд дитячих речей
© Instagram / Kylie Jenner
Kylie Jenner стала наймолодшим в світі мільярдером, які досягли всьому самостійно. У цьому їй допоміг косметіческмй бізнес, популярне реаліті-шоу і спільні роботи з відомими брендами.

У цьому місяці Kylie Jenner оголосила про рішення створити бренд дитячих речей під своїм ім'ям. Назва торгових марок «Kylie Baby» і «Kylie Baby» від Кайлі Дженнер.

Нове підприємство Kylie Jenner дозволяє їй використовувати свою величезну базу шанувальників.

«Немає сумнівів у тому, що Кайлі готова побудувати успішну дитячу марку. Вона вже довела з Kylie Cosmetics, що вона володіє діловою хваткою, щоб створити бренд, бути обличчям цього бренду і, що найважливіше, мати маркетингову проникливість, щоб зрозуміти, як просувати цей бренд в своїх широких соціальних колах », - сказала Генеральний директор Hollywood Branded. Якщо є категорія, яка звертається до жінок-мілленіалам, які одержимі законодавцями моди і живуть в соціальних мережах, то вона, ймовірно, досягне успіху ».

Коли справа доходить до розширення її імперії, найбільшою перевагою Kylie Jenner, безсумнівно, є її рекламна машина. Як всесвітня знаменитість і член однієї з найвідоміших сімей в світі, її охоплення приголомшує. Kylie Jenner посідає сьоме місце серед найпопулярніших передплатників в Instagram (більш 136 мільйонів передплатників).

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП