Єдину дочку Kylie Jenner госпіталізували

06.4.2019     /     Автор новини: Oksana

Єдину дочку Kylie Jenner госпіталізували
© Instagram / Kylie Jenner
У Stormi була алергічна реакція, але зараз «все в порядку», розповідає Kylie Jenner.

Kylie Jenner провела цілий день в лікарні зі своєю дочкою Сторми.

На щастя, її однорічна дочка з хлопцем Тревіс Скоттом "на 100% в порядку".

«Ніщо інше не має значення, коли такі речі трапляються», - написала Kylie Jenner в своєму Instagram.

Стормі Вебстер, дочка Kylie Jenner і репера Тревіса Скотта, була госпіталізована через алергічну реакцію, згідно Instagram Story Kylie Jenner.

«Провела день в лікарні з моєю дитиною. У неї була алергічна реакція, але тепер вона на 100% в порядку, і ми вдома. Ніщо інше не має значення, коли ці речі трапляються. Нехай Господь благословить Бог всіх мам з хворими дітьми. Я посилаю так багато любов і позитивна енергія вам.

Kylie Jenner не уточнила, що викликало алергічну реакцію у дитини. Вона теж не поділилася інформацією про те, що трапилося в своїх профілях в Facebook і Twitter. Т

«Благословен поза слів. Слава Богу, я вірю, що є відображенням того, що ти хотів би отримати. Якщо ти хочеш любові, даруй любов. Якщо ти хочеш успіху, бажай успіху », - поділився Kylie Jenner.

Любов Дженнер до своїй єдиній дитині настільки сильна, що близько двох тижнів тому вона зробила татуювання, присвячену Сторми. У той час Дженнер розмістила відео в своїй історії в Instagram, щоб показати її ніжну татуювання "Stormi", нанесену на кілька дюймів вище ліктя.

Share It FIRST: