Кайлі Дженнер- тепер наймолодшою ​​мільярдер

03.9.2019     /     Автор новини: Dima

Кайлі Дженнер- тепер наймолодшою ​​мільярдер
© Instagram / Kylie Jenner
В середині листопада Кайлі Дженнер зазначила віхою відвідування торгового центру. Протягом останніх трьох років її Kylie Cosmetics продавала свою косметику тільки онлайн і ненадовго в спливаючих магазинах. Але після підписання ексклюзивного дистриб'юторського угоди з Ulta, роздрібною мережею краси, Kylie Cosmetics котила свої набори для губ за 29 доларів - матову рідку помаду і відповідний олівець для губ - в більш ніж 1000 магазинів Ulta.

Протягом наступних шести тижнів, за оцінками Оппенгеймера, Кайлі Косметікс продала в Ульт продукції на 54,5 млн доларів. «Я з'явилася в декількох магазинах, я зробила звичайні соціальні мережі - я зробила те, що зазвичай роблю, і це спрацювало», - говорить вона.

Частково завдяки розширенню Ulta виручка Kylie Cosmetics зросла на 9% в минулому році і склала близько 360 мільйонів доларів. За оцінками Forbes, при такому зростанні і навіть при використанні консервативного числа від економікою, що швидко індустрії косметики компанія Дженнера коштує не менше 900 мільйонів доларів. Вона володіє всім цим. Додайте до цього готівкові гроші, які Дженнер вже витягнув з прибуткового бізнесу, а 21-річний тепер мільярдер з передбачуваним станом в 1 мільярд доларів. Вона - наймолодший за всю історію мільярдер, який зробив себе сам, досягнувши десятизначного стану в більш молодому віці, ніж навіть Марк Цукерберг (якому було 23 роки, коли він досяг цієї позначки).

Share It FIRST: